- AKTUALNOŚCI -

Impreza Świąteczno-Noworoczna z Biedronką 05.01.2017 09 styczeń 2017

W czwartkowy wieczór w Zajeździe Astoria w Mszanej odbyła się Impreza Świąteczno-Noworoczna dla Sieci Sklepów Biedronka. Taki event to doskonałe miejsce dla fotobudki Fanshot.pl!

Od samego początku do samego końca imprezy staliśmy na baczność. Przyjmowaliśmy długie kolejki chętnych gości chcący zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tego wyjątkowego wydarzenia, podczas którego nie brakowało wspaniałej atmosfery. Wszyscy goście świetnie się bawili podczas robienia zdjęć i przymierzania naszych rekwizytów. W związku z tym, że była to impreza tematyczna, nie mogło zabraknąć gadżetów biedrokowych.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dzielić ten czas z tak świetnymi ludźmi.

Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę!

Impreza Świąteczno-Noworoczna z Biedronką 05.01.2017

Impreza Świąteczno-Noworoczna w Explozji Tańca 28.12.2016

Impreza Świąteczno-Noworoczna w Explozji Tańca 28.12.2016 02 styczeń 2017

Ostatnio zawitaliśmy z fotobudką Fanshot.pl do Szkoły Tańca Explozja Tańca na imprezę Świąteczno-Noworoczną. Impreza jak zawsze była przednia, na której nasza fotobudka uchwyciła mnóstwo uśmiechów oraz śmiesznych min!

Pozytywne i niesamowite emocje, dużo radości, wspaniała atmosfera, mnóstwo pozytywnej energii i impreza pełna atrakcji! To ważne elementy naszej fotobudki Fanshot, dzięki którym wspomnienia z tej imprezy będzie jeszcze długo w naszej pamięci. Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę!


Wesele Doroty i Michała 5.10.2016 20 październik 2016

Za nami wyjątkowe Wesele Doroty i Michała, które odbyło się w Zajeździe Astoria w Mszanej. To był najważniejszy dzień w ich życiu, dlatego jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dzielić ten czas z tak świetnymi ludźmi.

Przed naszym obiektywem bawili się wszyscy goście. Efektem naszej pracy jest jak zwykle niesamowita galeria zdjęć. Goście także mieli okazję przygotować wyjątkowy prezent dla Młodej Pary w postaci Księgi Gości, gdzie wpisywali się i przyklejali na miejscu zrobione przez Fotobudkę Fanshot zdjęcia. Taki prezent będzie przypominał Młodej Parze nawet po latach o tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy za zaproszenie i świetną atmosferę!

Dorocie i Michałowi życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!

Wesele Doroty i Michała 5.10.2016

Wesele Aleksandry i Daniela 17.09.2016

Wesele Aleksandry i Daniela 17.09.2016 10 październik 2016

Tym razem wesele odbyło się w Domu Przyjęć Markowy w Porębie. Goście mieli do dyspozycji duży wybór gadżetów, które mogli wykorzystać podczas swoich wyjątkowych sesji z Fotobudką Fanshot.pl, tło i profesjonalną obsługę.

Wspaniała atmosfera sprzyjała dobrej zabawie, którą poczuliśmy gdy tylko weszliśmy do lokalu. Przed naszym obiektywem bawili się wszyscy goście. Efektem naszej pracy jest jak zwykle niesamowita galeria zdjęć. Dziękujemy za zaproszenie i świetną atmosferę!

Aleksandrze i Danielowi życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!


ANIMALIUM w Rybniku 9.09.2016 09 październik 2016

Park w Strefie Juliusza w Rybniku przemienił się w tajemnicze królestwo owadów. Wyjątkowa przestrzeń w śródmieściu była miejscem orgazniacji pikniku inspirowanego badaniami Juliusza Rogera. Animalium przeniosło uczestników wydarzenia w niezwykły świat przyrody.

Było kolorowo, głośno, rodzinnie i tajemniczo. Specjalnie przygotowana sceneria oddziaływała na wszystkie zmysły uczestników. Ogromne owady, pajęczyny i świecące kokony tworzyły intrygujący efekt wizualny. Wrażenie niesamowitości potęgowała magiczna oprawa muzyczna, w której nie zabrakło owadziego śpiewu i odgłosów łąki.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano szereg atrakcji. Między innymi przez cały czas trwania imprezy do dyspozycji mieszkańców była nasza fotobudka Fanshot.pl. Kolejny raz nasza fotobudka przeżyła prawdziwe oblężenie. Kolejki do zdjęć ciągnęły się do samego końca imprezy.

Dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę!

ANIMALIUM w Rybniku 9.09.2016

Prezentacja drużyn JKH GKS Jastrzębie! 2.09.2016

Prezentacja drużyn JKH GKS Jastrzębie! 2.09.2016 29 wrzesień 2016

Podczas prezentacji, która odbyła się Galerii Zdrój kibice JKH GKS Jastrzębie poznali skład drużyny seniorów na sezon 2016/2017. Wśród 27 zawodników w kadrze Roberta Kalabera znalazło się aż dwudziestu wychowanków klubu!

Piątkowa prezentacja rozpoczęła się punktualnie o godzinie 15:00. Prowadzący Maciej Wojciak z firmy Koloryzacje.com przedstawił kibicom wszystkie atrakcje, z których można było korzystać podczas trwania prezentacji. Były to między innymi nasza Fotobudka - Fanshot.pl, gdzie była możliwość zrobienia zdjęcia z wybranym zawodnikiem oraz możliwość sprawdzenia swoich hokejowych umiejętności na boisku do unihokeja. Była również okazja, by sprawdzić swoją hokejową wiedzę w licznych konkursach z nagrodami.

To nie pierwsza taka impreza z udziałem naszej Fotobudki Fanshot.pl! Rok temu w sierpniu 2015 także braliśmy udział w ważnym wydarzeniu JKH GKS Jastrzębie - Prezentacja drużyn JKH GKS Jastrzębie na sezon 2015/2016!

JKH GKS dziękujemy za ponowne zaproszenie, za zaufanie i świetną atmosferę!


Jastrzębskie Muzyczne Lato z Lokalnymi Rabatami 28.08.2016 21 wrzesień 2016

Dnia 28 sierpnia 2016 roku odbyła się XX Promenada Trzeźwości w Parku Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju. Była mowa o uzależnieniu, walce z nim, a przede wszystkim dzielono się świadectwem własnych przeżyć związanych z wychodzeniem z nałogu.

Promenada Trzeźwości odbyła się podczas imprezy pt. Jastrzębskie Muzyczne Lato 2016, a organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju. Na uczestników czekały liczne atrakcje w postaci koncertu Krzysztofa Respondka, warsztaty astronomiczne "Bliżej Gwiazd" czy konkursy i zabawy sportowo-rozrywkowe dla dzieci i dorosłych. Oprócz głównych atrakcji uczestnicy imprezy mogli zapoznać się z ofertą rabatową od Lokalne Rabaty.

Lokalne Rabaty wydaje gazetkę z KUPONAMI RABATOWYMI zawierającymi promocje i obniżki lokalnych firm z różnych branż.

Nasza Fotobudka Fanshot.pl miała okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu. Piękna, słoneczna pogoda, radosny nastrój sprawiły, że współpraca z Lokalnymi Rabatami na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Lokalne Rabaty za zaproszenie i świetną atmosferę!

Jastrzębskie Muzyczne Lato z Lokalnymi Rabatami 28.08.2016

Wesele Adrianny i Dawida 27.08.2016

Wesele Adrianny i Dawida 27.08.2016 16 wrzesień 2016

Wesele Adrianny i Dawida odbyło się w Sali Diamentowej Kompleksu Dąbrówka w Jastrzębiu-Zdroju. Impreza jak zawsze była przednia, na której nasza Fotobudka Fanshot uchwyciła mnóstwo uśmiechów oraz śmiesznych min!

Po raz trzeci mieliśmy okazję być w Sali Diamentowej! Atmosfera na weselu była niesamowita. Adrianna i Dawid mają wspaniałą rodzinę i znajomych, a nasza Fotobudka Fanshot była przez nich w pełni wykorzystana! Wszyscy goście mieli okazję zrobić sobie zakręcone zdjęcia i padł rekord w ilości wszystkich zdjęć! Wydrukowane fotki sprawiły wielką radość uczestnikom wesela. Efektem naszej pracy jest Księga Gości. Taki prezent będzie przypominał Młodej Parze nawet po latach o tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy za zaproszenie i świetną atmosferę!

Adriannie i Dawidowi życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!


Wesele Edyty i Bartosza 25.08.2016 26 sierpień 2016

Pozytywne i niesamowite emocje, dużo radości, wspaniała atmosfera, mnóstwo pozytywnej energii i impreza pełna atrakcji! Tak możemy określić wesele Edyty i Bartosza, które odbyło się w Leśnej Perle w Radlinie! Oczywiście nie mogło również zabraknąć naszej fotobudki Fanshot!

Mieliśmy okazję uczestniczyć po raz kolejny na weselu w Leśnej Perle w Radlinie. Od samego początku do samego końca imprezy staliśmy na baczność z naszą fotobudką Fanshot! Przyjmowaliśmy długie kolejki chętnych gości chcący zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tego wyjątkowego wydarzenia! Wspaniała atmosfera, wyjątkowe gadżety, jakość zdjęć to ważne elementy naszej fotobudki Fanshot, dzięki którym wspomnienia z tej imprezy będą jeszcze długo w naszej pamięci.

Dziękujemy za zaproszenie a Edycie i Bartoszowi życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!

Wesele Edyty i Bartosza 25.08.2016

Wesele Agnieszki i Kamila 16.08.2016

Wesele Agnieszki i Kamila 16.08.2016 23 sierpień 2016

Nasza fotobudka sprawdza się świetnie! Ostatnio obsługiwaliśmy wesele w ciekawej lokalizacji i w ciekawy dzień! Wesele Agnieszki i Kamila odbyło się we wtorek w Domu Przyjęć "Arka" w Jankowicach.

Nasza fotobudka cieszyła się dużym powodzeniem. Furorę robiły też gadżety i to nie tylko przed obiektywem. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dzielić czas z tak świetnymi ludzmi. Dziękujemy za zaproszenie i świetną atmosferę!

Agnieszce i Kamilowi życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!


Wesele Agaty i Mateusza 13.08.2016 15 sierpień 2016

Jedno z najfajniejsztch wesel, na które zaproszono naszą fotobudkę Fanshot.pl! W sobotę w Leśnej Perle w Radlinie gościliśmy na weselu wyjątkowej pary - Agaty i Mateusza!

Przed naszym obiektywem bawili się wszyscy goście. Kolejka do robienia zdjęć nie miała końca! Wydrukowane fotki sprawiły wielką radość uczestnikom wesela. Agato i Mateuszu cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tym najważniejszym dla Was dniu! Lubimy współpracować z takimi parami!

Życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!

Wesele Agaty i Mateusza 13.08.2016

Wesele Angeliki i Grzegorza 30.07.2016

Wesele Angeliki i Grzegorza 30.07.2016 02 sierpień 2016

Wesele Angeliki i Grzegorza odbyło się w Restauracji Rancho w Rudzie Śląskiej, a my mieliśmy przyjemność być razem z nimi, w tym ważnym dla nich dniu.

Wspaniała atmosfera sprzyjała dobrej zabawie, którą poczuliśmy gdy tylko weszliśmy do lokalu. Wszyscy goście chętnie korzystali z fotobudki robiąc fantastyczne zdjęcia. Goście mieli do dyspozycji duży wybór gadżetów. Jesteśmy pewni, że wszyscy goście będą wspaniale wspominać to wesele spoglądając na pamiątkowe zdjęcia.

Pozdrawiamy Angelikę i Grzegorza!


Wesele Magdaleny i Kamila 23.07.2016 28 lipiec 2016

Sobota 23.07.2016 godzina 19:00 a my jesteśmy na weselu Magdaleny i Kamila! Wesele odbyło się w Dworku nad Stawem w Wodzisławiu Śląskim.

Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tym najważniejszym dla Was dniu!

Przed naszym obiektywem bawili się wszyscy goście. Kolejka do robienia zdjęć nie miała końca! Dzięki zapewnieniu fachowej obsługi każda osoba wiedziała w jaki sposób wykonać swoje niezapomniane zdjęcie z Fotobudką Fanshot.pl. Innych emocji jak radość i zadowolenie nie doświadczycie z naszą fotobudką. Niezapomniane wrażenie gości weselnych oraz radość Młodej Pary jest dla nas najważniejsze!

Magdalenie i Kamilowi życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!

Wesele Magdaleny i Kamila 23.07.2016

FANSHOT NA 40-TYCH URODZINACH! 16.07.2016

FANSHOT NA 40-TYCH URODZINACH! 16.07.2016 21 lipiec 2016

W minioną sobotę nasza fotobudka Fanshot została wynajęta jako prezent na przyjęcie z okazji 40-tych urodzin. Impreza urodzinowa odbyła się w przepięknym Dworku Weselnym "Leśniczówka" w Wodzisławiu Śląskim.

Każde urodziny powinny być świętowane w sposób wyjątkowy! Fotobudka w prezencie to idealny pomysł! Solenizantka była zachwycona takim prezentem. Kolejka do robienia zdjęć nie miała końca! Goście mogli robić sobie nieograniczoną liczbę zwariowanych zdjęć, które potem trafiały do albumu wraz z życzeniami. Solenizantka otrzymała album ze zdjęciami zaraz po zakończeniu sesji i będzie on wspaniałą pamiątką na wiele lat!


Wesele Karoliny i Piotra 8.07.2016 13 lipiec 2016

W sobotę mieliśmy okazję uczestniczyć w najważniejszym dla Karoliny i Piotra dniu! Po raz kolejny wesele odbyło się w przepięknym Hotelu Dąbrówka - Sala Diamentowa w Jastrzębiu-Zdroju!

Fantastyczna Para, fantastyczni Goście i fantastyczne zdjęcia zrobione naszą fotobudką Fanshot, dzięki którym Goście mieli okazję wypełnić album zdjęciami i życzeniami dla Młodej Pary! Karolino i Piotrze dziekujemy za zaproszenie! Lubimy współpracować z takimi parami!

Życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!

Wesele Karoliny i Piotra 8.07.2016

Wesele Klaudii i Mateusza 25.06.2016

Wesele Klaudii i Mateusza 25.06.2016 27 czerwiec 2016

Tym razem wesele odbyło się w Zajeździe u Danusi w Jankowicach. Goście mieli do dyspozycji duży wybór gadżetów, które mogli wykorzystać podczas swoich wyjątkowych sesji z fotobudką Fanshot, tło i profesjonalną obsługę.

Przed naszym obiektywem bawili się wszyscy goście. Efektem naszej pracy jest jak zwykle niesamowita galeria zdjęć oraz Księga Gości. Taki prezent będzie przypominał Młodej Parze nawet po latach o tym wyjątkowym dniu. Zadowolenie oraz dobra zabawa są dla nas najważniejsze. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tym najważniejszym dla Was dniu!

Klaudii i Mateuszowi życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!


Wesele Moniki i Tomasza 18.06.2016 22 czerwiec 2016

W ubiegłą sobotę mieliśmy okazję gościć na weselu Moniki i Tomasza. Tym razem byliśmy w Restauracji Irys w Tychach.

To była przyjemność gościć z naszą fotobudką na weselu, podczas którego nie brakowało wspaniałej atmosfery. Wszyscy goście świetnie się bawili podczas robienia zdjęć i przymierzania naszych rekwizytów.  Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dzielić ten czas z tak świetnymi ludźmi.

Monice i Tomaszowi życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!

Wesele Moniki i Tomasza 18.06.2016

Festyn Rodzinny ODYSEJA 12.06.2016

Festyn Rodzinny ODYSEJA 12.06.2016 14 czerwiec 2016

Dzieci, rodzice i dziadkowie bawili się na festynie rodzinnym w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Odyseja" w Strumieniu!

To było bardzo udane podsumowanie roku szkolnego 2015/2016 w Odysei. Na uczestników czekało całe mnóstwo atrakcji - zabawy, tańce, malowanie twarzy, na trawie stanęła wielka dmuchana zjeżdżalnia i wiele innych. Rodzice przygotowali domowe ciasta i sałatki, można było spróbować kiełbasy i karkówki z grilla. Nie zabrakło oczywiście naszej Fotobudki Fanshot, która cieszyła się dużym powodzeniem! Kolejka do robienia zdjęć nie miała końca!

Dziękujemy za zaproszenie! To była świetna zabawa!


Wesele Agaty i Konrada 27.05.2016 28 maj 2016

Za nami wyjątkowe Wesele Agaty i Konrada, które odbyło się w ostatni piątek w Sali Diamenotowej Kompleksu Dąbrówka w Jastrzębiu-Zdroju. To był najważniejszy dzień w ich życiu, dlatego jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dzielić ten czas z tak świetnymi ludźmi.

Przed naszym obiektywem bawili się wszyscy goście. Efektem naszej pracy jest jak zwykle niesamowita galeria zdjęć. Goście także mieli okazję przygotować wyjątkowy prezent dla Młodej Pary w postaci Księgi Gości, gdzie wpisywali się i przyklejali na miejscu zrobione przez Fotobudkę Fanshot zdjęcia. Taki prezent będzie przypominał Młodej Parze nawet po latach o tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy za zaproszenie i świetną atmosferę!

Agacie i Konradowi życzymy samych dobrych chwil na nowej drodze życia!

Wesele Agaty i Konrada 27.05.2016

III Bieg Kobiet 5+ 22.05.2016

III Bieg Kobiet 5+ 22.05.2016 22 maj 2016

Pozytywne i niesamowite emocje, dużo radości, wspaniała atmosfera, mnóstwo pozytywnej energii i impreza pełna atrakcji! Tak możemy określić dzisiejszy III Bieg Kobiet 5+ organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju. Prawie tysiąc kobiet przebiegło przez główne ulice Jastrzębia-Zdroju! Co to była za impreza! Oczywiście nie mogło również zabraknąć naszej fotobudki Fanshot!

Mieliśmy okazję uczestniczyć w III Biegu Kobiet 5+ w Jastrzębiu-Zdroju. Od samego początku do samego końca imprezy staliśmy na baczność na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju. Przyjmowaliśmy długie kolejki chętnych gości chcący zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tego wyjątkowego wydarzenia! Wspaniała atmosfera, wyjątkowe gadżety, jakość zdjęć to ważne elementy naszej fotobudki Fanshot, dzięki którym wspomnienia z tej imprezy będzie jeszcze długo w naszej pamięci. Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę!

- KONTAKT -

FanShot
ul. Opolska 26
44-335 Jastrzębie-Zdrój

793 076 555
697 292 999
info@fanshot.pl
www.fanshot.pl
Fotobudka - Fanshot.pl
fanshot.pl

Skontaktuj się z nami !

refresh captcha

Administratorem danych jest ArtDay Rafał Szymczak, ul. Śląska 15/52, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowycm będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.