Hacked By Akbar dravibnky Hacked By Akbar dravibnky Hacked By Akbar dravibnky Hacked By Akbar dravibnky Hacked By Akbar dravibnky Fotobudka wynajem - Śląsk, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław, Rybnik, Żory

Galerie

Galeria

Kontakt

+48 793 076 555
+48 697 292 999
info@fanshot.pl
ul. Opolska 26, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych jest ArtDay Rafał Szymczak, ul. Śląska 15/52, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Bardzo dziękujemy za profesjonalną oprawą fotograficzną na naszym weselu w dniu 14.04.2018 roku. Gościom się bardzo podobało i robili sobie zdjęcia tak chętnie, że aż kolejki się tworzyły. Cieszymy się, że pomysł przypadł im do gustu i będziemy mieli piękną pamiątkę. Pracownicy wykazali się dużym profesjonalizmem, spokojem i cierpliwością do bardziej nachalnych (%) gości - ale obyło się bez ekscesów z tego co wiem.

Roman i Magda

Bardzo dziękujemy za zdjęcia i super obsługę.

Magda i Paweł

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wybory tej fotobudki. Obsługa super, Państwo byli bardzo mili i pomocni dla gości. Sami wszystko zorganizowali niczym w dniu wesela nie musieliśmy się przejmować. Najważniejsze, że jakoś zdjeć jest super w porównaniu z innymi fotobudkami. Także serdecznie polecamy.

Magdalena

Wielkie dzięki za uświetnienie naszej sobotniej imprezy.

Martyna

Rewelacyjna zabawa, która rozkręci każdą imprezę. Polecam!

Marcin

Bardzo, ale to bardzo dziękujemy za Waszą fotobudkę - jesteście super - a goście byli zachwyceni zarówno gadżetami jak i obsługą - będziemy Was polecać. Dziękujemy.

Magda i Michał